Biz Kimiz?

- Biz Kimiz? -

Diagon Belediyesi Nedir, Nereden Çıktı?

Diagon Belediyesi ismi ilk olarak 2012 yılının nisan ayında aklıma geldi, o zamanlar Hortkuluk Avcısı sitesine üyeydim ve Diagon Belediyesi' ni sadece facebook sayfası olarak açtım.
Daha sonra Hortkuluk Avcısı sitesi kapanınca 2 yıl daha bekledim ve 2014 yılının mayıs ayında Diagon Belediyesi' ni forum olarak açmaya karar verdim. Açtığımız siteyi de
Hortkuluk Avcısı sitesinin üyelerine hitap ettim. Amacımız Harry Potter, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? ve belli başlı fantastik film ve kitap severlerin bir
arada olacağı bir kitle edinmek.

Sitemiz' in ana teması Harry Potter ve Fantastik Canavarlar olsa da burada asıl amacımız fantastik filmleri ve serileri sevenlerin bir arada toplamak. Birbirimize film ve kitap önerileri yaparak kitlemizi genişletmek. Şimdiden aramıza hoşgeldiniz!


Ha unutmadan!  :fikir:
 :potters: Instagram sayfamıza buradan ulaşabilir,
 :potters: Facebook sayfamıza buradan ulaşabilir,
 :elsalla: Kendinizi bize tanıtmak isterseniz de buradan yapabilirsiniz.


- Forum Kurallarımız -
- Nasıl Yapılır? -
Site Kuruluş Tarihi: 6 Mayıs 2014 (İlk Olarak) - 24 Kasım 2016 (İkinci Kez)
Site Kurucusu : cynylmz_19(07)
Site Tasarımı : cynylmz_19(07)Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay almadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız Admin ve Yöneticilere bildirebilirsiniz. Şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.


 
Sitemiz En İyi Chrome, Mozilla, Yandex, Opera ve Microsoft Edge Tarayıcılarında ve 1366x768 boyutunda görüntülenmektedir.

Bu site Harry Potter ve Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filmlerinin ve kitaplarının fan sitesidir. Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay almadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız Admin ve Yöneticilere bildirebilirsiniz. Şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.
 
 - Bu site Hortkuluk Avcısı sitesinin üyelerine ithaf edilmiştir. -