Gönderen Konu: Rupert Grint, Ron Weasley’nin Mutlu Bir Evlilik Sürdürebileceğine İnanmıyor  (Okunma sayısı 737 defa)

0 Üye ve 1 Muggle konuyu incelemekte.

Çevrimdışı DracoGinny

En sevdiğimiz karakterlerin sonsuza dek mutlu yaşadıklarını düşünmek hepimizin hoşuna gider. Ama gerçekçi olmak gerekirse, birlikte olan her prens ve prensesin sonsuza dek birlikte kalmaları imkansız. Bu konuda, Harry Potter serisinden Ruper Grint’in karakteri Ron Weasley hakkında bazı kötü haberleri var.

Grint, Huffington Post Ron ve Hermione üzerine şu açıklamayı yaptı:

“Ron’un şimdiye Hermione’yi boşamış olacağını düşünüyorum. İkisinin ilişkileri çok yürümezdi

Bunun üzerine Harry Potter hayranları meşalelerini yakıp mızraklarını kapmadan önce, bunu söyleyenin J.K.Rowling değil Rupert Grint olduğunu hatırlatalım. Potterverse’ün Tanrı’sı hâlâ Rowling ve o, bir karakter veya çiftle ilgili bir şey söylemedikçe, diğer söylenenlerin hiçbir anlamı yok. Her ne kadar Rowling’in de vaktinde, Hermione ile Harry’nin; Hermione ve Ron’a göre daha doğru bir çift olacağını itiraf etmiş olsa da, bu son yorum tamamen Grint’ten geliyor.

Grint belli ki kültürel trendlerden ve Ron ile Hermione’nin ilişkisinin filmlerdeki yorumundan etkilenmiş. Filmlerde ikisinin ilişkisi kitaplardakinden çok daha şaşırtıcıydı. Rowling iki karakterin birlikte olmasını kitapların başından beri düşünmüş ve ipuçlarını hikayenin içerisine serpiştirmişti. Filmler de bu ipuçlarından yola çıkmıştı fakat Rupert Grint ve Emma Watson’ın performansları iki karakterin birbirine daha uyumsuz gözükmesine sebep olmuş olabilir: Ron’un bazen fazla ilgisiz ve nahoş davranışları ve Hermione’nin fazla nazik ve affedici olması gibi. O yüzden Grint’in, Ron ve Hermione’nin boşanmış veya ayrılmış olmasını düşünmesi mantıklı ama onun ne dediğinin pek bir önemi yok.

-alıntı

• Patronusu: Kedi
  • Asası: İngiliz Meşe, Ejderha Yüreği Çekirdeği, 28 cm, Esnek
  • Süpürgesi: Ateşoku
  • Böcürtü: Çaresizlik

It is the quality of one's convictions that determines success, not the number of followers.-Remus Lupin

Kaan Kurt

• Muggle
Bence özellikleri ne olursa olsun boşanmaları pek mantıklı değil. Ben Desteklemiyorum.

Çevrimdışı DracoGinny

Ben de ve ben çok uygun olduklarını düşünüyorum
  • Patronusu: Kedi
  • Asası: İngiliz Meşe, Ejderha Yüreği Çekirdeği, 28 cm, Esnek
  • Böcürtü: Çaresizlik

It is the quality of one's convictions that determines success, not the number of followers.-Remus Lupin

Çevrimdışı Emy Zona

Hayır bir bu açıklamaya katılan ben miyim şimdi?

Çevrimdışı BurakDmn13

Tabii ki Hz. HARMIONE daha iyi, bu evliliğin gayet de süreceğini düşünüyorum. 19 yıl ilerletmişler, ölene kadar devam ederler herhalde:P
  • Patronusu: unicorn
  • Asası: alder agaci, anka telegi, 8 inc, hassas
  • Süpürgesi: nimbus19
  • Böcürtü: reddedilmek
  • Gerçek Adı: burak

Çevrimdışı Melike

Katılmıyorum, karakterleri birbirini tamamlıyor gibi
  • Patronusu: Porsuk
  • Asası: Kızılağaç, Anka Kuşu Tüyü, 26 cm
  • Böcürtü: Karanlık
❝Things we lose have a way of coming back to us in the end, if not always in the way we expect.❞

✧  ❝sɪɴɪʀ ᴛᴀɴɪᴍᴀʏᴀɴ ʙɪʀ ᴢᴇᴋᴀ, ᴇɴ ʙᴜʏᴜᴋ ʜᴇᴅɪʏᴇᴅɪʀ ɪɴsᴀɴᴀ.❞  ✧ 

Stupefy

• Muggle
Ron'u sevmediğim için evlenmelerini desteklememiştim ama yine de boşanma ihtimalleri hiç mantıklı gelmiyor.

Rupert Ed Sheeran'ın Shape Of You Şarkısını Okudu

Başlatan DracoGinny

Yanıt: 5
Gösterim: 759
Son İleti 15 Eylül 2017, 06:05:15
Gönderen: Stupefy
Rupert Grint Pottermore Binası

Başlatan bluedesigner

Yanıt: 5
Gösterim: 850
Son İleti 30 Ocak 2019, 02:29:31
Gönderen: Esin Potter
Rupert Grint Aslında Ölüm Yiyen mi?

Başlatan

Yanıt: 14
Gösterim: 1271
Son İleti 05 Eylül 2018, 10:04:04
Gönderen: morrigan Raven
Rupert Grint Biyografi

Başlatan bluedesigner

Yanıt: 2
Gösterim: 686
Son İleti 15 Eylül 2017, 06:07:59
Gönderen: Stupefy
Rupert Grint Harry Potter Filmlerini İzleyemiyor!

Başlatan Bella Elmer

Yanıt: 0
Gösterim: 198
Son İleti 27 Aralık 2018, 17:20:38
Gönderen: Bella Elmer

Sitemiz En İyi Chrome, Mozilla, Yandex, Opera ve Microsoft Edge Tarayıcılarında ve 1366x768 boyutunda görüntülenmektedir.

Bu site Harry Potter ve Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filmlerinin ve kitaplarının fan sitesidir. Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay almadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız Admin ve Yöneticilere bildirebilirsiniz. Şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.

- Bu site Hortkuluk Avcısı sitesinin üyelerine ithaf edilmiştir. -