Gönderen Konu: Film Beklentilerinizi Karşıladı Mı ?  (Okunma sayısı 522 defa)

0 Üye ve 1 Muggle konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mery Malfoy

Ynt: Film Beklentilerinizi Karşıladı Mı ?
« Yanıtla #15 : 24 Ocak 2019, 16:06:48 »
Filmden çok fazla beklentim vardı ve açıkçası beklentilerimi karşılamadı.Hogwarts sahneleri çok güzeldi ve filmde en beğendiğim şeydi. Vasat bir film diyemem ama daha fazla aksiyon beklerdim.3.filmin çekimleri ertelenmiş umarım diğerlerinden çok daha iyi bir film olur.Yine de izlenilebilir bir diziydi
  • Patronusu: Manx Kedisi
  • Asası: Ejderha kalbi kalıbı çekirdekli, 13 inç ve kırılgan ve esnek akasya ağacı
  • Süpürgesi: Ateş Oku

Çevrimdışı ragadassss

« Yanıtla #16 : 05 Şubat 2019, 22:53:39 »
Bu evrenden ne çıksa izlerim oyüzden evet diyorum.
  • Patronusu: Sibirya Kurdu
  • Asası: Anka kuşu tüyü çekirdekli, 13 ¾ "ve hafif yaylı esnekliğe sahip Alder ahşabı
  • Süpürgesi: Nimbus 2000
  • Böcürtü: Gelecekte çok çalışmak zorunda bırakılmak

Çevrimdışı Valkyrie

« Yanıtla #17 : 07 Şubat 2019, 15:03:00 »
Genel anlamda sıkıcıydı.cisimlenmenin yeni halini zaten sevmediğim gibi bide zırt pırt cisimleniyolar.
  • Patronusu: Kurt
  • Asası: Kuğu kuyruğu özü.29 cm.alıç ağacı esnek
  • Süpürgesi: Ateşoku
  • Böcürtü: Hiçbirşey:)

Çevrimdışı Valerie

« Yanıtla #18 : 08 Mayıs 2019, 18:24:18 »
Hayır
  • Patronusu: Kurt
  • Asası: Alderwood, Phoenix Feather
  • Süpürgesi: Ateşoku
  • Gerçek Adı: Gülin

Sitemiz En İyi Chrome, Mozilla, Yandex, Opera ve Microsoft Edge Tarayıcılarında ve 1366x768 boyutunda görüntülenmektedir.

Bu site Harry Potter ve Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filmlerinin ve kitaplarının fan sitesidir. Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay almadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız Admin ve Yöneticilere bildirebilirsiniz. Şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.

- Bu site Hortkuluk Avcısı sitesinin üyelerine ithaf edilmiştir. -