Gönderen Konu: Bina Sistemi (YENİ !)  (Okunma sayısı 326 defa)

0 Üye ve 1 Muggle konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tezcan

Bina Sistemi (YENİ !)
« : 20 Eylül 2019, 14:13:09 »
Merhaba arkadaşlar, hogwarts bina sistemi şu şekildedir ;

● Bir binanın üyesi olabilmek için 1.Sınıf Hogwarts öğrencisi olmak gerekiyor.(50 ileti atmış olmanız lazım)

● Hogwarts binaları gizli bir bölümdür ve sadece o binanın üyeleri görüp, giriş yapabilmektedir.

Yeni 1.sınıf hogwarts öğrencisi olduysanız ve binanızı seçmek istiyorsanız bu konunun altına ''....Binasına seçilmek istiyorum'' yazmanız yeterli olacaktır.

« Son Düzenleme: 20 Eylül 2019, 22:44:40 Gönderen: Tezcan »

• Patronusu: Yılan
  • Asası: Göknar Asa
  • Süpürgesi: Ateşoku
  • Gerçek Adı: Tezcan

©Copyright Diagon Belediyesi & Since 2014

█║▌│ █║▌ ║││█║█║

Kaan Kurt

• Muggle
Ynt: Bina Sistemi (YENİ !)
« Yanıtla #1 : 21 Eylül 2019, 23:06:08 »
Bana Gryffindor'umu geri verir misiniz? 

Çevrimdışı Wayne

« Yanıtla #2 : 22 Eylül 2019, 04:14:56 »
Benim bir tavsiyem olacak:

Daha önce bulunduğum HP forumlarının bazılarında binalar, kişilerin tercihlerine bırakılmıyordu. Üyeler belli bir aktiflik gösterip, bir binaya mensup olacak seviyeye geldiklerinde; yönetim kadrosu tarafından değerlendirilip ona göre binaya yerleştiriliyordu. Bazen kişiler istemediğini düşündüğü binalara seçilebiliyordu bile.

Böylece hem popülist seçimlerden uzak kalmak, hem kişinin kendini binasına daha fazla adamasını sağlamak, hem de daha gerçekçi bir ortam yaratmak gibi sonuçlar ile karşılaşabiliriz.

Yönetim kadrosunun seriye hakimiyeti ve seçimlerde adil olacağına güven duyulursa; kimsenin rahatsızlık çekeceğini de sanmıyorum. Daha keyifli bile olacağını zannediyorum.

Doğru yere mi yazdım bilmiyorum ama bence en azından düşünülebilir.
  • Gerçek Adı: Burak
See y'all on the dark side of the moon.

Çevrimdışı Tezcan

« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2019, 19:23:40 »
Alıntı yapılan: Kaan Kurt
Bana Gryffindor'umu geri verir misiniz? 
Verdim.
  • Patronusu: Yılan
  • Asası: Göknar Asa
  • Süpürgesi: Ateşoku
  • Gerçek Adı: Tezcan

©Copyright Diagon Belediyesi & Since 2014

█║▌│ █║▌ ║││█║█║

Çevrimdışı Denizguven

« Yanıtla #4 : 04 Ekim 2019, 23:00:30 »
Gryffindora katılmak istiyorum
  • Patronusu: Zümrüdü Anka Kuşu
  • Süpürgesi: AteşOku
  • Gerçek Adı: Deniz

Sitemiz En İyi Chrome, Mozilla, Yandex, Opera ve Microsoft Edge Tarayıcılarında ve 1366x768 boyutunda görüntülenmektedir.

Bu site Harry Potter ve Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filmlerinin ve kitaplarının fan sitesidir. Sitemiz bir forum sitesi olduğu için kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay almadan anında siteye yazabilmektedir, bu yazılardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir, yine de sitemizde yasalara aykırı unsurlar bulursanız Admin ve Yöneticilere bildirebilirsiniz. Şikayetiniz incelendikten sonra en kısa sürede gereken yapılacaktır.

- Bu site Hortkuluk Avcısı sitesinin üyelerine ithaf edilmiştir. -